Co o nás říkají naši zákazníci?

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za sebe i mámu,  s kterou jsme se zúčastnili zájezdu za mayskými památkami. Bylo to opravdu nádherné vidět a zažít na pár dní jinou kulturu, poznat historii i tradice exotických zemí jako je Mexiko, Guatemala i Belize. Ale největší zásluhu má na tom určitě skvělý průvodce Michal Petkov. Byl opravdu znalý místa, poměrů a měl obrovský rozhled a znalosti. Od začátku byl milý, vstřícný, nápomocný,  vyřešil každý problém,  který se vyskytl a vytvořil skvělou atmosféru. Byla s ním i velká legrace a těšíme se, že se na nějaké další cestě třeba někdy opět potkáme. Ještě jednou děkujeme i cestovní kanceláří za organizací zájezdu a kompletní informace o něm.  

S pozdravem a přáním hezkého dne Naděžda K.

Recentně jsem absolvovala zájezd „Mayské poklady tří zemí“ a ráda bych touto cestou vyjádřila svou spokojenost a své poděkování. Zájezd byl skvěle naplánovaný, zorganizovaný, a přitom pohodlný a bezstarostný, takže zaníceného cestovatele nic nerušilo v poznávání. Zvláštní poděkování si zaslouží především pan průvodce Michal. Jeho znalost tématu je pozoruhodná a láska ke kultuře Mexika nakažlivá 🙂 Troufnu si říci, že erudovanějšího průvodce bychom si nemohli přát. Byl laskavý, obětavý, trpělivý a s dokonalým nadhledem zvládal řešit všechny problémy. Moc děkuji za krásný zážitek a rozhodně se do Mexika vrátím, nabízí ještě tolik k prozkoumání! S pozdravem, Kateřina A.

Dobrý den, 

včera jsme se vrátili z poznávacího zájezdu „Mexiko – Guatemala – Belize: Mayské poklady tří zemí“. I když jsme oba důchodci, stále ještě plně pracujeme a tak dnes bylo jen málo času na strávení dojmů z dovolené. Přesto se k zájezdu vracíme a moc bychom chtěli poděkovat za perfektně zorganizovanou cestu. Velká pochvala a poděkování patří našemu průvodci Michalu Petkovi. Michal odvedl dokonalou profesionální práci, dozvěděli jsme se od něho spoustu informací o navštívených oblastech. Vždy vystupoval přirozeně a lidsky, byl milý a bylo na něm vidět, že ho práce baví a že aktivně poznává historii, zvyky a tradice a dokáže se o ně podělit s ostatními. Velmi pozitivně hodnotíme jeho znalosti jednak z dějin, geografie, ale i ze současné kultury, společenského, politického i ekonomického dění těchto zemí. Vytvořil mezi námi příjemnou atmosféru a všichni jsme se vrátili spokojeni. Rádi budeme pozitivní dojmy předávat dál. Moc děkujeme. Marcela a Petr K.

Dobry den, v minulych dnoch sme absolvovali vas zajazd To najlepisie z Yucatanu. Tymto chcem vyjadrit velku spokojnost s vasim sprievodcom Michalom Petkovom. Jeho pristup bol velmi profesionalny. Dakujeme pekne. Maros K

Dobrý den, chceme poděkovat za perfektní přípravu naší dovolené v Mexiku. Všechno klaplo, jen při návratu jsme nakonec letěli z Zurichu až večerním letem. 

Užili jsme si pyramid, veder i tropických lijáků, dobrého jídla i pití. A na tom všem měla velkou zásluhu i naše průvodkyně Radka, kterou jsme vlastně přijali do rodiny a ona se snažila nám ve všem vyhovět. Ještě jednou vřelý dík, přejeme Vám krásný zbytek léta a třeba zase někdy nashledanou. Jan m.